Prázdninový deníček

PRÁZDNINY NA CHALUPĚ – můj letní deníček

Deník prázdniny

Rozhodl jsem se, že si přes prázdniny budu psát deník, online deník. Každý večer sem budu pečlivě zapisovat to, co jsem daný den prožil, kde jsem byl, co jsem dělal, co mě bavilo i nebavilo, zkrátka takové shrnutí jednoho obyčejného dne na chalupě.

Proč?

Protože už mě nebaví neustále odpovídat na otázky přicházející z řad rodiny i známých,  co na té chalupě furt dělám a jestli se tam nenudím.

Pravda je ta, že nikdy nevím, jak na jejich otázky odpovědět. Většinou řeknu něco ve smyslu, že seču trávu, chodím do lesa,… a pak to rychle zamluvím.

Reakce lidí se dají rozdělit do dvou skupin. První už se k tomu nevrací, druhá řekne, že to přece musí být strašná nuda.

Nejen pro všechny výše zmíněné osoby jsem se rozhodl tento deníček psát. Když se někdo zeptá, prostě ho odokážu sem, a bude to. Pokud to ovšem nebude někdo, koho sem odkázat nechci. Ten si bude muset vystačit se sečením a lesem. A že takových je……. vlastně většina. :-D

Pro koho to tedy píšu?

Pro všechny které to zajímá, pro všechny které zajímám já. Pro sebe, abych si to mohl později, za dlouhých zimních večerů, pročítat.

Jestli je to na chalupě nudné či ne, nechť posoudí čtenář sám. Mě to nudné nepřijde.


Cílem deníčku není poutavé vyprávění prázdninových zážitků, nýbrž prostý popis mého života zde na chalupě. Omluvte tedy případnou stylistickou nedokonalost. Považujte ji třeba za důkaz autentičnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.